Maszyny CNC
Kliknij tutaj
Program Staircon
Poprzedni
Następny

O nas

iSchody jako Projekt Firmy Intermasz mający na celu zrzeszenie producentów schodów drewnianych w Polsce . Dostarczenie producentowi odpowiednio dopasowanej maszyny to klucz do osiągnięcia maksymalizacji zysku.

 

                                                                          ” Markowa maszyna od markowego dostawcy to nasza dewiza „

 

Automatyzacja produkcji staję się koniecznością z powodu rosnących kosztów zatrudnienia często uniemożliwiających prawidłowe funkcjonowanie zakładu. Dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić idealnie skrojoną maszynę dla każdego klienta, która spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Nasze 30-letnie doświadczenie połączone z profesjonalizmem pozwala na znalezienie odpowiedniego urządzenia. Jesteśmy oficjalnym polskim przedstawicielem europejskich liderów produkcji maszyn co daje nam dostęp do najnowocześniejszej technologii.

Zdajemy sobie również sprawę że maszyna nie może działać bez odpowiedniego oprogramowania, dlatego też oferujemy specjalistyczne oprogramowanie do produkcji schodów drewnianych. Umożliwia ono zaprojektowanie i zaprezentowanie klientowi każdego rodzaju wyrobu jeszcze przed produkcją Następnym etapem jest realizacja co przy obecnej technologii możemy wykonać jednym kliknięciem.

W Naszej ofercie znajdą Państwo również maszyny używane. Wszystkie nasze maszyny są sprawdzane i serwisowane w naszym toruńskim magazynie. Jesteśmy pewni maszyn, które oferujemy dlatego udzielamy gwarancji na każdą z nich!

 

Prowadzimy konsultacje pomagające pozyskaniu dotacji z Unii Europejskiej na maszyny nowe.

Pomagamy w dobraniu odpowiedniej oferty leasingowej także na maszynę używaną i oprogramowanie.

 

ReichenbAcher

Niemiecki producent najmasywniejszych maszyn CNC. Stosuje on od lat standard pracy 5 osiowej, dający pełnie możliwości obróbki elementów w dowolnej płaszczyźnie. Słynie również z bramowych konstrukcji (seria Vision), które przez masywność mogą być używane w zakładach w trybie pracy trzy zmianowej przez wiele lat. Indywidualne podejście do każdego klienta daje możliwość konstruowania maszyn portalowych i wielowrzecionowych – do jednoczesnej obróbki dwóch różnych elementów (seria Eco). Wielokanałowe sterowanie kontrolami Siemens z kolei umożliwia elastyczne budowanie maszyny z możliwościami rozszerzeń o szereg opcji dodatkowych, np. automatykę załadunku (robot), automatykę stołu belkowego, system kilku wrzecion obróbczych, instalację wielu wymienników magazynków.

InterMASZ jest wyłącznym przedstawicielem firmy Reichenbacher na terenie Polski.

Program Staircon

Staircon jest częścią grupy Elecosoft, która koncentruje się na rozwoju oprogramowania  i usługach związanych z ogólnoświatowym przemysłem budowlanym. Oprogramowanie Elecosoft obejmuje główne aspekty projektów budowlanych, w tym projektowania 3D, zarządzania projektami, szacowaniem oraz poszerzeniem specjalistycznych rozwiązań w zakresie inżynierii drewna. Nasi pracownicy dążą do tego aby zapewnić klientom przewagę na rynku konkurencji, dostarczając im najnowocześniejszych rozwiązań programowaych. Program Staircon miał swoją premierę w 1999 roku . Od tego czasu naszym celem jest utrzymanie wiodącej roli na rynku oprogramowania do projektowania i produkcji schodów. Program jest stale rozwijany, ponieważ uważamy, że produkcja schodów będzie nadal się rozwijać i ewoluować w kierunku zastosowania nowych metod produkcji i nowoczesnej technologi. Program pracujący w środowisku Microsoft Windows, znanego wszystkim użytkownikom. Intuicyjny graficzny interfejs jest dobrze ułożony oraz łatwy w użyciu. 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem programu Staircon w Polsce

 

Maszyny używane

Od lat znani jesteśmy na rynku jako dostawca używanych i sprawdzonych maszyn wspartych naszą gwarancją serwisu. Zgodnie z ideą: „Markowe maszyny od Markowego dostawcy” zawsze opieraliśmy naszą ofertę o największych niemieckich i włoskich producentów maszyn do obróbki drewna. Wszystko to, aby dla sprzedanych używanych urządzeń stworzyć pewne zaplecze części zamiennych. Kupując od nas taką maszynę klient może być pewien, że jest to rozwiązanie, które przez kilka lat zapewni mu bezpieczną produkcję i jednocześnie zaoszczędzi przy jej zakupie. Zakupy urządzeń używanych dokonujemy na zachodzie Europy przy wcześniejszej weryfikacji i sprawdzeniu. Po zakupie natomiast maszyna transportowana jest najpierw do naszego toruńskiego magazynu dla dokonania przeglądu i szeregu testów. A na sam koniec dostawa do klienta z naszym wsparciem serwisowym – podłączeniem, ustawieniem i przeszkoleniem. I od tego momentu startuje gwarancja wsparcia serwisu na okres nawet do 12 miesięcy.

Współpracujemy z niemieckimi producentami laserów graficznych umożliwiającym wykorzystanie do maksimum oszczędności materiału i czasu. Zastosowanie technologii CNC wiąże się z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa pracy dla maszyny. Używanie konturowego lasera jest najszybszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem ochrony elementów mocujących i bazujących na stole obrabiarki. Operator maszyny za każdym razem wie w którym miejscu element będzie obrabiany i dostosowuje naddatki materiału w celu zabezpieczenia frezowań oraz doboru poprawnego układu słojów drewna. Programem generującym wyświetlanie przez laser kształty jest oczywiście Staircon. W produkcji schodów laser używany jest do pozycjonowania długich elementów ( policzki ) jak i pracy w systemie 2-polowym na stopniach. Dla właściciela maszyny laser jest zapewnieniem bezpieczeństwa urządzenia oraz maksymalnym wzrostem wydajności operatora 

LASER

Close Menu
×
×

Koszyk