Read our
exemplary stories

8 września 2022
Projektor laserowy SL ProDirector 
Od 1988 roku niemiecka firma SL Laser produkuje systemy projekcji laserowej wraz ze wszystkimi ważnymi akcesoriami w najwyższej jakości. W ciągu tych ponad 30 lat nasi konstruktorzy osiągnęli nie tylko przełomowe postępy w stosowanej technologii i oprogramowaniu operacyjnym. Projektory SL Laser są obecnie używane z dużym powodzeniem na wszystkich kontynentach. Nasi eksperci szkoleniowi, którzy specjalizują się w różnych branżach, Najnowsza generacja Lasera konturowego SL-Prodirector 7 pozwala na jeszcze bardziej wydajną pracę.
11 maja 2022
Laser Pomiarowy SL ProCollector L
ProCollector L jest łatwym w obsłudze systemem laserowym 3D, idealnym do profesjonalnych zastosowań dla producentów : schodów (drewnianych i kamiennych), konstrukcji metalowych, szkutnictwie, stolarstwie i kuchniach. ProCollector L umożliwia uzyskanie dokładnych pomiarów.Wszystkie niedokładności są ograniczone i nie potrzebujesz dodatkowej pomocy w postaci szablonów czy wzorców. Laser ProCollector pozwala użytkownikowi na szybkie i efektywne tworzenie bezbłędnych rysunków. Oprogramowanie oraz urządzenie jest proste i intuicyjne.System z projektorami jest sterowany przez komputer lokalny lub systemy zdalnego sterowania.
11 maja 2022
Szlifierka Szerokotaśmowa Libra 45
Kompaktowa szlifierka szerokotaśmowa od włoskiego producenta firmy Busellato z grupy SCM. Szlifowanie i polerowanie to dwie czynności, które pozwalają na wykończenie powierzchni i nadanie im idealnej gładkości. Dzięki zastosowaniu materiałów ściernych o różnej gradacji umożliwiają też uzyskanie określonego stopnia chropowatości, które jest wymagana np. przy lakierowaniu czy klejeniu.
11 maja 2022
Strugarka Czterostronna Kuper XS-4
Strugarka 4 stronna to uniwersalne i kompaktowe urządzenie heblujące dla każdej profesjonalnej stolarni. Opisane poniżej rozwiązane wyprodukowano przez niemieckiego lidera technologii obróbki drewna – firmę Henrich KUPER GmbH. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój spółki daje każdemu klientowi Kupera pewność produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości i optymalizacji kosztów. Wysoko obrotowe wrzeciona (8.000 obr./min) eliminują lub znacząco minimalizują proces szlifowania po obróbce. Komputer z ekranem dotykowym ułatwia obsługą oraz wyklucza błąd ludzki. Pozycjonowanie CNC wrzecion oraz system wymiany głowic Pro-Lock skraca czas przezbrojenia. Maszyna szczególnie dedykowana dla producentów stolarki drewnianej: okien, drzwi i schodów.
18 stycznia 2022
Centrum obróbcze CNC Reichenbacher Vision
Niemiecka 5 osiowa maszyna CNC Reichenbacher Vision. Standard dający pełnie możliwości obróbki elementów w dowolnej płaszczyźnie. Maszyna Vision słynie z bramowej konstrukcji, która przez masywność może być używana w zakładach w trybie pracy trzy zmianowej przez wiele lat. Wielokanałowe sterowanie Siemens
14 stycznia 2022
Centrum obróbcze CNC Busellato
5 osiowe centrum obróbcze CNC z automatycznym stołem i pojemnynm wymniennikiem narzędzi. konstruckja maszyny bramowa maszyny dodatk. wyposażona w rzutnik laserowy.

What can we write
for you and your business

Blogs


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod idunt.

Storytelling


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod idunt.

Translations


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod idunt.

Branding


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod idunt.

Your text
won't write itself
Don't sit and wait
Hire us

 

Immerse yourself into a world of words