Oprogramowanie


25 września 2021

Staircon Limited – Dla podstawowych kształtów schodów

Efektywne i dobrze skoordynowane przygotowanie pracy dla producentów wykorzystujących wydruki w pełnej skali. W połączeniu z modułem dodatkowym Export 2D DXF, Staircon Limited jest również używany przez użytkowniuków maszyn CNC za pomocą ogólnego oprogramowania CAM.
25 września 2021

Staircon Professional – Zaawansowane projektowanie i produkcja

Zaawansowany projekt i produkcja schodów dla konstruktorów schodów. Staircon Professional jest doskonałym narzędziem do zaawansowanego projektowania, produkcji i wizualizacji w 3D. Schody są projektowane w trzech widokach: widok planu, widok z boku i widok 3D. Wizualizacja w 3D daje dobre zrozumienie, jak będą wyglądać gotowe schody. Możliwa jest również wizualizacja ścian zewnętrznych, okien i drzwi.
25 września 2021

Staircon CAM 3/4 Produkcja zautomatyzowana

Pełna kontrola nad Twoją produkcją CNC - w jednym widoku Dopasowane oprogramowanie CAM do automatyzacji produkcji CNC. Przeprowadziliśmy udane instalacje dla wszystkich głównych marek maszyn CNC dla przemysłu drzewnego.
25 września 2021

Staircon CAM 5 produkcja zautomatyzowana – z 5 osiową obróbką i wierceniami

Staircon CAM 5 posiada wszystkie cechy projektowe reszty rodziny oprogramowania Staircon: Schody są projektowane w trzech widokach; widok z planu, widok z boku i widok 3D. Wizualizacja w 3D daje pełne zrozumienie tego, jak będą wyglądały gotowe schody. Można również wizualizować ściany, okna, drzwi itp.
25 września 2021

Staircon CAM 5+ produkcja zautomatyzowana – z 5 osiową obróbką i wierceniami

Staircon CAM 5+ posiada wszystkie cechy projektowe reszty rodziny oprogramowania Staircon: Schody są projektowane w trzech widokach; widok z planu, widok z boku i widok 3D. Wizualizacja w 3D daje pełne zrozumienie tego, jak będą wyglądały gotowe schody. Można również wizualizować ściany, okna, drzwi itp.

Moduły dodatkowe


25 września 2021

Export 3D

Pozwól klientowi zobaczyć schody, które sobie wyobraża. Wyślij mu plik 3D.
25 września 2021

Edycja bazy danych

Maksymalne możliwości oprogramowania można doświadczyć tylko wtedy, gdy jest ono dostosowane do własnych potrzeb i metod. Dzięki temu dodatkowemu modułowi baza danych może być stale dostępna i edytowana przez użytkownika.
25 września 2021

Wycena schodów

Oblicz cenę schodów za pomocą jednego przycisku.
25 września 2021

DXF for CAM

Dla producentów, którzy posiadają już oprogramowanie CAM do 3-osiowej obróbki, DXF dla CAM stanowi efektywne połączenie z Staircon Professional.
25 września 2021

Export 2D

Eksportuj widok planu, widok z boku i/lub szczegóły produkcji do plików DXF.
25 września 2021

Pozostałe Moduły